APTGT100A120T3AG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGT100A120T3AG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOD IGBT 1200V 140A SP3
Foi de date: APTGT100A120T3AG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APTGT100A120T3AG
Număr parc APTGT100A120T3AG Producător Microsemi
Descriere MOD IGBT 1200V 140A SP3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1616 pcs Fișa cu date APTGT100A120T3AG.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Pachetul dispozitivului furnizor SP3 Serie -
Putere - Max 595W Pachet / Caz SP3
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ) Termistor NTC Yes
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 7.2nF @ 25V
Intrare Standard Tip IGBT Trench Field Stop
descriere detaliata IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 140A 595W Through Hole SP3 Curentul curent - colector (max) 250µA
Curent - Colector (Ic) (Max) 140A configurație Half Bridge