APTGF300SK120D3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGF300SK120D3G
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IGBT 1200V 420A 2100W D3
Foi de date: 1.APTGF300SK120D3G.pdf2.APTGF300SK120D3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APTGF300SK120D3G
Număr parc APTGF300SK120D3G Producător Microsemi
Descriere IGBT 1200V 420A 2100W D3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6665 pcs Fișa cu date 1.APTGF300SK120D3G.pdf2.APTGF300SK120D3G.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 300A
Pachetul dispozitivului furnizor D3 Serie -
Putere - Max 2100W Pachet / Caz D-3 Module
Temperatura de Operare - Termistor NTC No
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 19nF @ 25V
Intrare Standard Tip IGBT NPT
descriere detaliata IGBT Module NPT Single 1200V 420A 2100W Chassis Mount D3 Curentul curent - colector (max) 5mA
Curent - Colector (Ic) (Max) 420A configurație Single