APTGF300A120D3G
MicrosemiMicrosemi
APTGF300A120D3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGF300A120D3G
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IGBT MODULE NPT PHASE LEG D3
Foi de date: 1.APTGF300A120D3G.pdf2.APTGF300A120D3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APTGF300A120D3G
Număr parc APTGF300A120D3G Producător Microsemi
Descriere IGBT MODULE NPT PHASE LEG D3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5814 pcs Fișa cu date 1.APTGF300A120D3G.pdf2.APTGF300A120D3G.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 300A
Pachetul dispozitivului furnizor D3 Serie -
Putere - Max 2100W Pachet / Caz D-3 Module
Alte nume APTGF300A120D3GMP-ND Temperatura de Operare -
Termistor NTC No Tipul de montare Chassis Mount
Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 19nF @ 25V Intrare Standard
Tip IGBT NPT descriere detaliata IGBT Module NPT Half Bridge 1200V 420A 2100W Chassis Mount D3
Curentul curent - colector (max) 5mA Curent - Colector (Ic) (Max) 420A