1N5916APE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5916APE3/TR8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5916APE3/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5916APE3/TR8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5916APE3/TR8
Număr parc 1N5916APE3/TR8 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6025 pcs Fișa cu date 1N5916APE3/TR8.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 6 Ohms descriere detaliata Zener Diode 4.3V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1V Numărul părții de bază 1N5916
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5916A G
1N5916A G
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 4.3V 1.25W DO204AL
In stoc: 6486 pcs
Descarca: 1N5916A G.pdf
RFQ
1N5916BE3/TR13
1N5916BE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL
In stoc: 6092 pcs
Descarca: 1N5916BE3/TR13.pdf
RFQ
1N5916B TR
1N5916B TR
Producători: Central Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 3W AXIAL
Descarca: 1N5916B TR.pdf
1N5916B G
1N5916B G