1N5916APE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5916APE3/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5916APE3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5916APE3/TR12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5916APE3/TR12
Număr parc 1N5916APE3/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6556 pcs Fișa cu date 1N5916APE3/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 6 Ohms descriere detaliata Zener Diode 4.3V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1V Numărul părții de bază 1N5916
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5916B G
1N5916B G
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 4.3V 1.25W DO204AL