15KPA70CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KPA70CE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 70V P600
Foi de date: 15KPA70CE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KPA70CE3/TR13
Număr parc 15KPA70CE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 70V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9543 pcs Fișa cu date 15KPA70CE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 70V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp -
Tensiune - Defalcare (Min) 73.71V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz P600, Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole