15KPA75A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA75A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KPA75A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 75V 122V P600
Foi de date: 15KPA75A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KPA75A
Număr parc 15KPA75A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 75V 122V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17715 pcs Fișa cu date 15KPA75A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 75V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 122V
Tensiune - Defalcare (Min) 83.8V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 15KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Alte nume 15KPA75A-ND
15KPA75ATR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 123.8A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
15KPA75ATR
15KPA75ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: TVS DIODE 75V 122V P600
In stoc: 63126 pcs
Descarca: 15KPA75ATR.pdf
RFQ
15KPA75A-B
15KPA75A-B
Producători: Hamlin / Littelfuse
In stoc: 10600 pcs
Descarca: 15KPA75A-B.pdf
RFQ
15KPA70CE3/TR13
15KPA70CE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 70V P600
Descarca: 15KPA70CE3/TR13.pdf
15KPA75A-HRA
15KPA75A-HRA
Descarca:
15KPA70CAE3/TR13
15KPA70CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 70V 113.6V P600
Descarca: 15KPA70CAE3/TR13.pdf
15KPA75
15KPA75
Descriere: TVS DIODE 75V 128.1V P600