15KPA33E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KPA33E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 33V P600
Foi de date: 15KPA33E3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KPA33E3/TR13
Număr parc 15KPA33E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 33V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9107 pcs Fișa cu date 15KPA33E3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 33V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp -
Tensiune - Defalcare (Min) 34.79V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)