15KPA36A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA36A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KPA36A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 59.8V P600
Foi de date: 15KPA36A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KPA36A
Număr parc 15KPA36A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 36V 59.8V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16797 pcs Fișa cu date 15KPA36A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 59.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 40.2V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 15KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Alte nume 15KPA36A-ND
15KPA36ATR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 252.5A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
15KPA33E3/TR13
15KPA33E3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 33V P600
In stoc: 9107 pcs
Descarca: 15KPA33E3/TR13.pdf
RFQ
15KPA36A-HR
15KPA36A-HR
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 36VWM 59.8VC AXIAL
In stoc: 5258 pcs
Descarca:
RFQ
15KPA36
15KPA36
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 36V 62.79V P600
Descarca: 15KPA36.pdf
15KPA33CE3/TR13
15KPA33CE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 33V P600
Descarca: 15KPA33CE3/TR13.pdf
15KPA36ATR
15KPA36ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: TVS DIODE 36V 59.8V P600
Descarca: 15KPA36ATR.pdf
15KPA36AE3/TR13
15KPA36AE3/TR13
Descarca: 15KPA36AE3/TR13.pdf
15KPA36-B
15KPA36-B
Descarca: 15KPA36-B.pdf
15KPA36A-HRA
15KPA36A-HRA
Descarca:
15KPA36A-B
15KPA36A-B
Descarca: 15KPA36A-B.pdf
15KPA33CATR
15KPA33CATR
Descriere: TVS DIODE 33V 54.7V P600
Descarca: 15KPA33CATR.pdf
15KPA36C
15KPA36C
Descarca: 15KPA36C.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW