PIC32MM0064GPL020-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC32MM0064GPL020-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 64KB FLASH 20SSOP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC32MM0064GPL020-I/SS
Număr parc PIC32MM0064GPL020-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 25MHz Serie PIC® 32MM
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 20-SSOP Convertoare de date A/D 11x10/12b, D/A 1x5b