PIC32MM0064GPL020-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0064GPL020-E/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC32MM0064GPL020-E/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK
Foi de date: 1.PIC32MM0064GPL020-E/ML.pdf2.PIC32MM0064GPL020-E/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC32MM0064GPL020-E/ML
Număr parc PIC32MM0064GPL020-E/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 65673 pcs Fișa cu date 1.PIC32MM0064GPL020-E/ML.pdf2.PIC32MM0064GPL020-E/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-QFN (4x4)
Viteză 25MHz Serie PIC® 32MM
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 20-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 20-QFN (4x4)