PIC24F08KL301-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F08KL301-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SSOP
Foi de date: 1.PIC24F08KL301-I/SS.pdf2.PIC24F08KL301-I/SS.pdf3.PIC24F08KL301-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F08KL301-I/SS
Număr parc PIC24F08KL301-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume PIC24F08KL301ISS Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 18
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 20-SSOP