PIC24F08KL301-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F08KL301-E/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SSOP
Foi de date: 1.PIC24F08KL301-E/SS.pdf2.PIC24F08KL301-E/SS.pdf3.PIC24F08KL301-E/SS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F08KL301-E/SS
Număr parc PIC24F08KL301-E/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 18 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 20-SSOP Convertoare de date -