PIC24F08KL200-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KL200-I/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F08KL200-I/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 8KB FLASH 14TSSOP
Foi de date: 1.PIC24F08KL200-I/ST.pdf2.PIC24F08KL200-I/ST.pdf3.PIC24F08KL200-I/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F08KL200-I/ST
Număr parc PIC24F08KL200-I/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Alte nume PIC24F08KL200IST Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 12
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 14-TSSOP