PIC24F08KL200-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F08KL200-E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC24F08KL200-E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 8KB FLASH 14TSSOP
Foi de date: 1.PIC24F08KL200-E/ST.pdf2.PIC24F08KL200-E/ST.pdf3.PIC24F08KL200-E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
480 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC24F08KL200-E/ST
Număr parc PIC24F08KL200-E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 24F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 12 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 14-TSSOP Convertoare de date A/D 7x10b