PIC18F8722-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F8722-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F8722-I/PT
Număr parc PIC18F8722-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (12x12)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 3.8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 80-TQFP
Alte nume PIC18F8722IPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 70
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12)