PIC18F8722-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F8722-E/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F8722-E/PT
Număr parc PIC18F8722-E/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (12x12)
Viteză 25MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 3.8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 80-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 70 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 128KB (64K x 16) FLASH 80-TQFP (12x12) Convertoare de date A/D 16x10b