PIC18F2510-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F2510-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F2510-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Preț de referință (în dolari SUA)
183 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F2510-I/ML
Număr parc PIC18F2510-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN (6x6)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 1.5K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Convertoare de date A/D 10x10b