PIC18F24Q10T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F24Q10T-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F24Q10T-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 16KB FLASH, 1KB RAM, 256B EEPROM
Foi de date: 1.PIC18F24Q10T-I/SS.pdf2.PIC18F24Q10T-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F24Q10T-I/SS
Număr parc PIC18F24Q10T-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 16KB FLASH, 1KB RAM, 256B EEPROM Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 71393 pcs Fișa cu date 1.PIC18F24Q10T-I/SS.pdf2.PIC18F24Q10T-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18Q
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 16KB (16K x 8) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume PIC18F24Q10T-I/SSCT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 25
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18Q Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SSOP Convertoare de date A/D 24x10b, D/A 1x5b