PIC16LF15313T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF15313T-I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF15313T-I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Foi de date: 1.PIC16LF15313T-I/SN.pdf2.PIC16LF15313T-I/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF15313T-I/SN
Număr parc PIC16LF15313T-I/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 169297 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF15313T-I/SN.pdf2.PIC16LF15313T-I/SN.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume PIC16LF15313T-I/SN-ND
PIC16LF15313T-I/SNTR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 6
Dimensiunea EEPROM 224 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC