PIC16LF15313-E/RF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF15313-E/RF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF15313-E/RF
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
Foi de date: PIC16LF15313-E/RF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF15313-E/RF
Număr parc PIC16LF15313-E/RF Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110896 pcs Fișa cu date PIC16LF15313-E/RF.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-UDFN (3x3)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 8-VDFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 6 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 224 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3) Convertoare de date A/D 5x10b, D/A 1x5b