PIC16HV610T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16HV610T-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16HV610T-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 16QFN
Foi de date: 1.PIC16HV610T-I/ML.pdf2.PIC16HV610T-I/ML.pdf3.PIC16HV610T-I/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16HV610T-I/ML
Număr parc PIC16HV610T-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Pachetul dispozitivului furnizor 16-QFN (4x4)
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 64 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 16-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC16HV610T-I/MLTR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 11
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)