PIC16HV610-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16HV610-I/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16HV610-I/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14DIP
Foi de date: 1.PIC16HV610-I/P.pdf2.PIC16HV610-I/P.pdf3.PIC16HV610-I/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16HV610-I/P
Număr parc PIC16HV610-I/P Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-PDIP
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 64 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Alte nume PIC16HV610IP Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 11
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 14-PDIP