PIC16F1782-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1782-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F1782-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Foi de date: 1.PIC16F1782-I/SO.pdf2.PIC16F1782-I/SO.pdf3.PIC16F1782-I/SO.pdf4.PIC16F1782-I/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F1782-I/SO
Număr parc PIC16F1782-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume PIC16F1782ISO Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 28-SOIC