PIC16F1782-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F1782-E/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SDIP
Foi de date: 1.PIC16F1782-E/SP.pdf2.PIC16F1782-E/SP.pdf3.PIC16F1782-E/SP.pdf4.PIC16F1782-E/SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
375 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F1782-E/SP
Număr parc PIC16F1782-E/SP Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SPDIP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 24 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 28-SPDIP Convertoare de date A/D 11x12b, D/A 1x8b