MX573BBF156M250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573BBF156M250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX573BBF156M250
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 156.25MHZ LVPECL 5X7MM ULTRA-LOW
Foi de date: MX573BBF156M250.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX573BBF156M250
Număr parc MX573BBF156M250 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 156.25MHZ LVPECL 5X7MM ULTRA-LOW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6618 pcs Fișa cu date MX573BBF156M250.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie MX57
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 156.25MHz
descriere detaliata 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 120mA