MX573BBA312M500-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573BBA312M500-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX573BBA312M500-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD
Foi de date: MX573BBA312M500-TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX573BBA312M500-TR
Număr parc MX573BBA312M500-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5554 pcs Fișa cu date MX573BBA312M500-TR.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie MX57
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume MX573BBA312M500TR
MX573BBA312M500TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 312.5MHz descriere detaliata 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 120mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -