MX555ABB50M0000
Prezentarea produsului
Număr parc: MX555ABB50M0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSCILLATOR SMD
Foi de date: MX555ABB50M0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
420 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MX555ABB50M0000
Număr parc MX555ABB50M0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSCILLATOR SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48507 pcs Fișa cu date MX555ABB50M0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie MX55
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 50MHz
descriere detaliata 50MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 90mA