MX555ABA850M000
Prezentarea produsului
Număr parc: MX555ABA850M000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC XO 850.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: MX555ABA850M000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX555ABA850M000
Număr parc MX555ABA850M000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC XO 850.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5433 pcs Fișa cu date MX555ABA850M000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie MX55
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 850MHz
descriere detaliata 850MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 120mA