MX555ABA15M0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX555ABA15M0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 15MHZ LVPECL
Foi de date: MX555ABA15M0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX555ABA15M0000
Număr parc MX555ABA15M0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 15MHZ LVPECL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5401 pcs Fișa cu date MX555ABA15M0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie MX55
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 15MHz
descriere detaliata 15MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 120mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază Crystal
Punctul de tragere absolut (APR) -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MX555ABA150M000
MX555ABA150M000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSCILLATOR SMD
In stoc: 4221 pcs
Descarca: MX555ABA150M000.pdf
RFQ
MX555ABA15M0000-TR
MX555ABA15M0000-TR
Descriere: 15MHZ LVPECL