MX554ENT20M0000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX554ENT20M0000-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 20MHZ LVCMOS
Foi de date: MX554ENT20M0000-TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX554ENT20M0000-TR
Număr parc MX554ENT20M0000-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 20MHZ LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6212 pcs Fișa cu date MX554ENT20M0000-TR.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie MX55
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 20MHz
descriere detaliata 20MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 95mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază Crystal
Punctul de tragere absolut (APR) -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MX554ENT20M0000
MX554ENT20M0000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: 20MHZ LVCMOS