MIC5524-1.2YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5524-1.2YMT-TZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5524-1.2YMT-TZ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.2V 500MA 4TDFN
Foi de date: MIC5524-1.2YMT-TZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5524-1.2YMT-TZ
Număr parc MIC5524-1.2YMT-TZ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.2V 500MA 4TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 570405 pcs Fișa cu date MIC5524-1.2YMT-TZ.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 4-TDFN (1x1) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-UDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-4435-2
MIC5524-1.2YMT TZ
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 500mA 4-TDFN (1x1) Curent - Quiescent (Iq) 55µA
Curent - ieșire 500mA Caracteristici de control Enable