MIC5514-3.3YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5514-3.3YMT-T5
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TDFN
Foi de date: MIC5514-3.3YMT-T5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5514-3.3YMT-T5
Număr parc MIC5514-3.3YMT-T5 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 358372 pcs Fișa cu date MIC5514-3.3YMT-T5.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.38V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-TDFN (1.6x1.6) Serie -
Caracteristici de protecție - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 65dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5514-3.3YMTT5
MIC5514-3.3YMTT5-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-TDFN (1.6x1.6) Curent - aprovizionare (Max) 65µA
Curent - Quiescent (Iq) 55µA Curent - ieșire 300mA