MIC2015-0.5YM6TX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2015-0.5YM6TX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC2015-0.5YM6TX
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
Foi de date: MIC2015-0.5YM6TX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MIC2015-0.5YM6TX
Număr parc MIC2015-0.5YM6TX Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94385 pcs Fișa cu date MIC2015-0.5YM6TX.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) Not Required Tensiune - Încărcare 2.5 V ~ 5.5 V
Tip de comutare General Purpose Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6
Serie - Rds pe (tip) 70 mOhm
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-6 Tipul de ieșire P-Channel
Configurarea ieșirii High Side Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de ieșiri 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață On/Off
Tip de introducere Non-Inverting Caracteristici Slew Rate Controlled
Protecție la defecțiuni Current Limiting (Fixed), Over Temperature Curent - Ieșire (Max) 500mA