MIC2014-1.2YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2014-1.2YM5-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC2014-1.2YM5-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5
Foi de date: MIC2014-1.2YM5-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC2014-1.2YM5-TR
Număr parc MIC2014-1.2YM5-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 155037 pcs Fișa cu date MIC2014-1.2YM5-TR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) Not Required Tensiune - Încărcare 2.5 V ~ 5.5 V
Tip de comutare General Purpose Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5
Serie - Rds pe (tip) 70 mOhm
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 Tipul de ieșire P-Channel
Configurarea ieșirii High Side Alte nume MIC2014-1.2YM5 TR
MIC2014-1.2YM5 TR-ND
MIC2014-1.2YM5TR
MIC2014-1.2YM5TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de ieșiri 1
Interfață On/Off Tip de introducere Non-Inverting
Caracteristici Load Discharge Protecție la defecțiuni Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Curent - Ieșire (Max) 1.2A Numărul părții de bază MIC2014