MCP4251-104E/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4251-104E/SL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4251-104E/SL
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 100K 2CH 14SOIC
Foi de date: MCP4251-104E/SL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
513 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4251-104E/SL
Număr parc MCP4251-104E/SL Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DGTL POT 100K 2CH 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138437 pcs Fișa cu date MCP4251-104E/SL.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-SOIC Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tube Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume MCP4251-104-E/SL
MCP4251-104-E/SL-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață SPI
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-SOIC