MCP4251-103E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4251-103E/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4251-103E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 10K 2CH 14DIP
Foi de date: MCP4251-103E/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4251-103E/P
Număr parc MCP4251-103E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DGTL POT 10K 2CH 14DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88570 pcs Fișa cu date MCP4251-103E/P.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-PDIP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tube Pachet / Caz 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Alte nume MCP4251-103-E/P
MCP4251-103-E/P-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 257 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață SPI
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-PDIP