MCP4011T-503E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4011T-503E/MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4011T-503E/MS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 50K 1CH 8MSOP
Foi de date: 1.MCP4011T-503E/MS.pdf2.MCP4011T-503E/MS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCP4011T-503E/MS
Număr parc MCP4011T-503E/MS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DGTL POT 50K 1CH 8MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 196664 pcs Fișa cu date 1.MCP4011T-503E/MS.pdf2.MCP4011T-503E/MS.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 70 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 64
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață Up/Down (U/D, CS) Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-MSOP configurație Potentiometer