MCP4011T-503E/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4011T-503E/MC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4011T-503E/MC
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 50K 1CH 8DFN
Foi de date: 1.MCP4011T-503E/MC.pdf2.MCP4011T-503E/MC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4011T-503E/MC
Număr parc MCP4011T-503E/MC Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC DGTL POT 50K 1CH 8DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 206398 pcs Fișa cu date 1.MCP4011T-503E/MC.pdf2.MCP4011T-503E/MC.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-DFN (2x3) Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 70 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-VFDFN Exposed Pad
Alte nume MCP4011T-503E/MCTR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 64 Numărul de circuite 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață Up/Down (U/D, CS)
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-DFN (2x3)