DSPIC33FJ64GS610-I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64GS610-I/PF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ64GS610-I/PF
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Foi de date: 1.DSPIC33FJ64GS610-I/PF.pdf2.DSPIC33FJ64GS610-I/PF.pdf3.DSPIC33FJ64GS610-I/PF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ64GS610-I/PF
Număr parc DSPIC33FJ64GS610-I/PF Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 9K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 100-TQFP
Alte nume DSPIC33FJ64GS610IPF Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 85
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)