DSPIC33FJ64GS610-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64GS610-E/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ64GS610-E/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Foi de date: 1.DSPIC33FJ64GS610-E/PT.pdf2.DSPIC33FJ64GS610-E/PT.pdf3.DSPIC33FJ64GS610-E/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
119 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ64GS610-E/PT
Număr parc DSPIC33FJ64GS610-E/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (12x12)
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 9K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 100-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 85 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12) Convertoare de date A/D 24x10b, D/A 1x10b