DSPIC33FJ16MC101-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ16MC101-E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ16MC101-E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
342 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ16MC101-E/SO
Număr parc DSPIC33FJ16MC101-E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOIC
Viteză 16 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 15 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 16KB (16K x 8) FLASH 20-SOIC Convertoare de date A/D 4x10b