DSPIC33FJ16GS504T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ16GS504T-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ16GS504T-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ16GS504T-I/PT
Număr parc DSPIC33FJ16GS504T-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 16KB (16K x 8) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume DSPIC33FJ16GS504T-I/PT-ND
DSPIC33FJ16GS504T-I/PTTR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 35
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 16KB (16K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)