DSC1124CI2-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CI2-100.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1124CI2-100.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD
Foi de date: 1.DSC1124CI2-100.0000.pdf2.DSC1124CI2-100.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1124CI2-100.0000
Număr parc DSC1124CI2-100.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57155 pcs Fișa cu date 1.DSC1124CI2-100.0000.pdf2.DSC1124CI2-100.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1124
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCSL
Alte nume 576-5030-5
DSC1124CI2-100.0000-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 100MHz descriere detaliata 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 42mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA