DSC1124CI1-156.2500TA
DSC1124CI1-156.2500TA
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 156.25MHZ HCSL SMD
In stoc: 37134 pcs
Descarca: DSC1124CI1-156.2500TA.pdf
RFQ
DSC1124CI1-027.0000T
DSC1124CI1-027.0000T
Descriere: MEMS OSCILLATOR
In stoc: 80369 pcs
Descarca: DSC1124CI1-027.0000T.pdf
RFQ
DSC1124CI1-100.0000
DSC1124CI1-100.0000
Descriere: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Descarca: DSC1124CI1-100.0000.pdf
Descriere: OSC MEMS 48.000MHZ HCSL SMD
Descarca: DSC1124CI2-048.0000T.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW