DSC1121CI5-026.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121CI5-026.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Foi de date: DSC1121CI5-026.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121CI5-026.0000
Număr parc DSC1121CI5-026.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2807 pcs Fișa cu date DSC1121CI5-026.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1121
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-VDFN producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 26MHz descriere detaliata 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-VDFN
Curent - aprovizionare (Max) 35mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -