DSC1121CI5-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CI5-025.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121CI5-025.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121CI5-025.0000.pdf2.DSC1121CI5-025.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121CI5-025.0000
Număr parc DSC1121CI5-025.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2969 pcs Fișa cu date 1.DSC1121CI5-025.0000.pdf2.DSC1121CI5-025.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1121
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 25MHz
descriere detaliata 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1121CI5-014.7456T
DSC1121CI5-014.7456T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
In stoc: 5358 pcs
Descarca: DSC1121CI5-014.7456T.pdf
RFQ
DSC1121CI5-025.0000T
DSC1121CI5-025.0000T
Descriere: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD