DSC1121CI2-148.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CI2-148.5000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121CI2-148.5000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 148.5MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121CI2-148.5000T.pdf2.DSC1121CI2-148.5000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121CI2-148.5000T
Număr parc DSC1121CI2-148.5000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 148.5MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77195 pcs Fișa cu date 1.DSC1121CI2-148.5000T.pdf2.DSC1121CI2-148.5000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1121
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 148.5MHz
descriere detaliata 148.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1121CI2-155.5200T
DSC1121CI2-155.5200T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: MEMS OSCILLATOR
In stoc: 3339 pcs
Descarca: DSC1121CI2-155.5200T.pdf
RFQ
DSC1121CI2-148.5000
DSC1121CI2-148.5000
Descriere: OSC MEMS 148.5MHZ CMOS SMD