DSC1121CI2-133.3330T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CI2-133.3330T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1121CI2-133.3330T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1121CI2-133.3330T.pdf2.DSC1121CI2-133.3330T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1121CI2-133.3330T
Număr parc DSC1121CI2-133.3330T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4893 pcs Fișa cu date 1.DSC1121CI2-133.3330T.pdf2.DSC1121CI2-133.3330T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1121
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 133.333MHz
descriere detaliata 133.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1121CI2-150.0000T
DSC1121CI2-150.0000T
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD
In stoc: 3192 pcs
Descarca: DSC1121CI2-150.0000T.pdf
RFQ
Descriere: MEMS OSCILLATOR
In stoc: 3339 pcs
Descarca: DSC1121CI2-155.5200T.pdf
RFQ
DSC1121CI2-133.3330
DSC1121CI2-133.3330
Descriere: OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD