DSC1003AE5-025.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1003AE5-025.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Foi de date: DSC1003AE5-025.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1003AE5-025.0000T
Număr parc DSC1003AE5-025.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7080 pcs Fișa cu date DSC1003AE5-025.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1003
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-VDFN Exposed Pad producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Curent - aprovizionare (Max) 8mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA
Rezonator de bază MEMS Punctul de tragere absolut (APR) -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DSC1003AE5-100.0000
DSC1003AE5-100.0000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
In stoc: 6772 pcs
Descarca: DSC1003AE5-100.0000.pdf
RFQ
DSC1003AI2-040.0000
DSC1003AI2-040.0000
Descriere: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD